EDRA

Estonian Drag Racing Association

AMEERIKA AUTO EDRA NATIONALS 2024

2 min read
Kujundus: Tarvi Tuisk

 

EDRA korraldab 28-30 juunil Haapsalus, Kiltsi lennuväljal Baltikumi vingeima kiirendusvõistluse sellel hooajal – AMEERIKA AUTO EDRA NATIONALS 2024

Kiltsi on legendaarne kiirendushuviliste kogunemiskoht, kus Ameerika Auto EDRA Nationals 2024 võistlusele tulevad hooaja esimest täisdistantsi sõitma meie kõige võimsamad ja kiiremad klassid. Muidugi kõik teised sõitjad ka, kes on tulnud enda ja auto võimeid proovile panema. Ja kui üldse kunagi pole puu alt startinud ning päris klassi veel sõitma minna ei taha või tahad lihtsalt teada, kui kiire su auto on, siis saab alati RWYB klassi regada ja järgi proovida.

Nagu juba kombeks on saanud, siis ei sõidavad meiega koos ka naaberriikide kiired ja vihased – sama nädalavahetus sõidetakse lätlaste etapp, EDRSi raames tulevad rootslased ja soomlased konkurentsi pakkuma ning Baltic Cup meelitab ka leedukad kohale.

Nagu müügimehed ütlevad – aga ka see pole veel kõik! Võidu saab sõita ka murutraktoritega ja seda nad Ameerika Auto EDRA Nationals’il ka teevad. Ja et see suur heinamaa raja kõrval tühja ei seisaks, tekib sinna nädalavahetuseks punnvõrridele rada, kus nad peavad maha laupäeval retrohõngulise võistluse, kus võisteldakse nii sprindis kui kestvussõidus ning ka minid saavad oma oskused proovile panna. Pühapäeval kasutavad selle raja ära RC autod, kes sõidavad offroad etappi koos lätlastega – Lat-Est Truggy Cup `24.

Muidugi on kohapeal süüa-juua ja meelelahutust suurtele ja väikestele.

Väravad avatud:
– Reedel, 28. juunil kell 15:00
– Laupäeval, 29. juunil ja pühapäeval, 30. juunil kell 10:00

Kiirendusrajal:
– Eesti Meistrivõistlused
– Eesti Karikavõistlused
– Summit Racing EDRS Sari
– Balti kiirenduse karikasari
– Läti karikasari
– Murutraktorite liiga kiirendusvõistlus

Kiirendusraja kõrval:
– Laupäeval kell 10:00 – 18:30. PUNNVÕRRI KARIKASARJA etapp – Sprindisõit, minide sõit ja kestvussõit.
– Pühapäeval kell 10:00 – 16:00. RC Autode Offroad võidusõidud – Lat-Est Truggy Cup `24

Vaata lisa Facebookist.

Registreerimine: https://app.autosport.ee/events/245/competitions/112
Sportity: https://webapp.sportity.com/channel/EDRA2024

 

More Stories

2 min read
1 min read